VIDA Brno, Večerníček slaví 60 let

Dne 14. dubna 2026 se žáci 3. a 4. tříd vydali na výlet do science centra VIDA!, kde absolvovali program „Pod tlakem“.

Hravou formou poznávali principy tlaku vzduchu a kapalin a sami si vyzkoušeli řadu pokusů. Program děti zaujal, bavil a umožnil jim zažít vědu na vlastní kůži.

Poté navštívili brněnské výstaviště, kde si prohlédli výstavu „Večerníček slaví 60 let“. Připomněli si oblíbené pohádkové postavy a nahlédli do zákulisí jejich vzniku.

Výlet se nesl v příjemné atmosféře a dětem přinesl nejen nové poznatky, ale i spoustu hezkých zážitků.

 

Pro více fotografií následuj odkaz zde

Vytisknout stránku Vytisknout stránku14. 4. 2026, 23:26, zobrazeno 171x