Den Země

Dne 24. dubna proběhl pro žáky 1. stupně projektový den ke Dni Země, který pro nás připravila paní Plachá spolu s kolegyněmi ze Středisko volného času Slovácko. Akci si přijeli užít také žáci a paní učitelky ze Sudoměřice a Petrova.

Děti během dne poznávaly přírodu, učily se správně třídit odpad, naslouchaly hlasům ptáků a velkým zážitkem pro ně byla také ukázka dravců. Projektový den dětem přinesl spoustu nových poznatků, zajímavých aktivit i hezkých společných zážitků.

Děkujeme všem organizátorům za přípravu a spolupráci.

Pro více fotografií následuj odkaz zde

Vytisknout stránku Vytisknout stránku24. 4. 2026, 09:53, zobrazeno 93x